Wrestling RO

Campionatul Romaniei [2012-2013]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Campionatul Romaniei [2012-2013]

Mesaj Scris de Ivan la data de Lun Oct 29, 2012 5:41 am

Aici putem vorbii despre campionatul nostru, care dupa parerea mea este in crestere !

Ivan
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

http://wrestlingro.forumer.ro

Sus In jos

Re: Campionatul Romaniei [2012-2013]

Mesaj Scris de Show Off la data de Mar Oct 30, 2012 5:16 am

Steaua bate tot...
Show Off

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Oct 30, 2012 11:59 pm

Campionatul e in crestere fiindca exista Steaua, altfel...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Galileo la data de Mier Oct 31, 2012 11:47 am

Nu e deloc in crestere, e chiar mai slab decat in ultimii ani. Atat ca avem ceva rezultate in Europa..

Galileo

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Noi 01, 2012 1:14 am

Si cine aduce rezultate in Europa? STEAUA si cate putin CFR. Altele? Nu...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Noi 19, 2012 11:46 pm

Mai crede cineva ca Steaua poate pierde campionatul? Stati linistiti, Steaua castiga urmatoarele 3 campionate si o sa ajunga departe in EL, cel putin sezonul asta. Lichidul ala ne ajuta sa castigam...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de zeze28 la data de Mar Noi 20, 2012 5:10 am

99,9% nu avem cum sa pierdem campionatul, dar totusi este o sansa sa ne futem in retur...Norocul nostru e ca avem urmaritoare care e putin probabil sa poate tina pasul pana la sfarsit.

Haters Gonna Hate
Make money, wrestle, fuck, drink, take drugs, smoke weed. Live for the moment!
Jeff Hardy Fan
zeze28

Sus In jos

Mesaj Scris de Galileo la data de Mar Noi 20, 2012 5:24 am

Nu pierdeti titlul anul asta, dar la anul cand Poli intra in Liga 1 altfel discutam

Galileo

Sus In jos

Mesaj Scris de zeze28 la data de Mar Noi 20, 2012 6:04 am

Daca e de nivelul a 17 echipe ce joaca in acest sezon in Liga 1, sau daca vom juca la fel de bine si in sezonul viitor, nu va fi nici o diferenta. Campionatul asta mi se pare plictisitor.

Haters Gonna Hate
Jeff Hardy Fan
zeze28

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Noi 20, 2012 10:06 am

Poi campionatul asta chiar e plictisitor, cand stii campioana inca din primele etape...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Galileo la data de Mar Noi 20, 2012 10:25 am

Nu zic asta fiindca am ceva cu Steaua, insa ea nu o avut un adversar de calibru in acest sezon. In campionat, numai Pandurii iti pune probleme, in rest toti is muci. In Europa, te bati cu Stuttgart care e praf in Bundesliga, Molde care e campioana intr-un campionat de nivelul Bosniei, iar Copenhaga ar fi singurul adversar care mai zice ceva. Bravo lor ca is asa sus, insa inca nu or venit adversarii adevarati*

Galileo

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Noi 20, 2012 11:09 am

Ai dreptate, dar cu orice adversar intram pe teren si suntem motivati, ii batem, poate fi chiar echipa mari din Europa...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Galileo la data de Mar Noi 20, 2012 11:13 am

In campionat nu mai sunteti motivati, poate doar in Europa. Aveti deja titlul in vitrina. Duminica asta ati venit adormiti pe teren

Galileo

Sus In jos

Mesaj Scris de Ivan la data de Mar Noi 20, 2012 11:15 am

Doamne, nu suport omul care este atat de microbist incat vorbeste la plural despre echipa cu care tine, parca ar juca la echipa sau ar fi in staff, mor cand ii aud: " azi batem " " Aveti deja trofeul in vitrina " etc..

Ivan
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Sus In jos

Mesaj Scris de Galileo la data de Mar Noi 20, 2012 11:17 am

Pai nu esti indeajuns de microbist atunci. Suporterul infocat se regaseste in echipa sa si este al 12-lea jucator cum ar zice unii.

Galileo

Sus In jos

Mesaj Scris de zeze28 la data de Mar Noi 20, 2012 11:19 am

@Playa Stuttgart praf in Germania? Sincer, uita-te mai bine la fotbal sau lasa-te de tot. Daca nu e in top 3 nu inseamna ca e praf, mai ales ca campionatul germaniei e mult mai bun ca al nostru, asa ca nu avem ce comenta ca joaca slab in campionat. In ultimele 15 meciuri are 3 infrangeri. Molde e echipa care a fost eliminata cu greu de Basel si care a scoe Heerenveen, ai uitat? Faptul ca i-am batut in doua randuri arata ca suntem mai bine pregatiti ca si ei, nu ca sunt foarte slabi. La fel si campionatul intern. Nivelul e acelasi ca si anii trecuti, cu cateva exceptii negative, Dinamo, CFR si Rapid. Diferenta o face Steaua, care sezonul asta e mult mai bine pregatita si are un lot puternic.
Cat despre meciul de duminica, orice echipa prinde si un meci mai slab.

Haters Gonna Hate
Jeff Hardy Fan
zeze28

Sus In jos

Mesaj Scris de Galileo la data de Mar Noi 20, 2012 11:28 am

Tu te auzi? Campionatul german e praf, crede-ma ca ma uit pe Eurospor 2 la el. Au vreo 5 echipe, restul nu prind primele 5 poziti in Liga 1. Basel am vazut ce poate cu CFR si Heerenven e slaba, atat ca Rapidul e si ea praf, deci... cat despre Dinamo, Rapid si CFR sa fim seriosi. Dinamo o avot una tonto pe banca pana acum si jucatorii care nu prindeau lotul in liga a 2-a si a 3-a dn Franta, Rapidul e sub nivelul marii si CFR-ul, ei bine acolo au fost mai multi factori.

Galileo

Sus In jos

Mesaj Scris de Ivan la data de Mar Noi 20, 2012 11:28 am

Fotbalul din Romania e prea murdar, deci nu pot tine cu o echipa asa de mult.

Ivan
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Sus In jos

Mesaj Scris de Galileo la data de Mar Noi 20, 2012 11:33 am

Da-mi voie sa te contrazic, aici. Daca nu esti suportwer de rezultat asa cum sunt majoritatea fanilor Stelei, atunci ti cu o echipa foarte mult. Eu la Poli pe stadion am fost la 3 ani prima oara si de atunci am mers cu tata si apoi singur tot timpul. iarn,a vara, in Liga 2, in LIgaq 1, oricand mergeam. Uite asta inseamna sa iubesti o echipa si sa tii cu ea, asa cum zici tu ca nu se poate

Galileo

Sus In jos

Mesaj Scris de Ivan la data de Mar Noi 20, 2012 11:35 am

Eu de 2 ani nu ma mai uit la meciurile din Liga I , insă, vad toate meciurile din campionatele Spaniei, Angliei si Italiei.

Ivan
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Sus In jos

Mesaj Scris de zeze28 la data de Mar Noi 20, 2012 11:51 am

O fi campionatul Germaniei praf, da e mai bun ca a nostru. Eu nu am spus ca e un campionat foarte bun, puternic, etc., am spus ca e peste al nostru, si asta e adevarat.

Haters Gonna Hate
Jeff Hardy Fan
zeze28

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Noi 21, 2012 12:24 am

BATEM STUTTGART SI NE CALIFICAM IN PRIMAVARA. (Da, asta e special pentru Imperfect, eu ma regasesc in echipa Stelei, nu ca al 12-lea jucator, ci in fiecare jucator care ntra pe teren si isi da viata pe el... sunt microbist de la 4 ani. De la 6 am inceput sa tin cu Steaua, doi ani tinusem cu "U" Craiova.)

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Morpheus. la data de Dum Feb 24, 2013 8:26 am

Rapidul e cea mai şmecheră echipă din acest retur. Să baţi 1-0 fără să tragi un şut pe poartă tot meciul, este o performanţă notabilă.

" Vor vedea Biruinţa legionară. Şi în ziua aceea, desarmaţi, biruiţi, zăpăciţi – aşa infami cum sunt – vor încerca să strige: “Trăiască Legionarii!”
Aveţi cuvântul meu că le vom răspunde: “Inapoi canalii!”
Căci după sute de ani de triumf a Canaliei, a sosit ceasul ca ea, CANALIA din mijlocul Românilor, să fie strivită! " - Corneliu Zelea Codreanu
Morpheus.

Sus In jos

Mesaj Scris de Genesis la data de Dum Feb 24, 2013 11:18 am

Morpheus. a scris:Rapidul e cea mai şmecheră echipă din acest retur. Să baţi 1-0 fără să tragi un şut pe poartă tot meciul, este o performanţă notabilă.
Oricum, respect pentru ei pentru ce au facut si ca se mentin cu o echipa noua.
Genesis

Sus In jos

Mesaj Scris de Morpheus. la data de Dum Mar 10, 2013 7:24 am

Steaua e, numai una... laughing un 2-0 azi cu moldovenii, iar titlul 24 este din ce în ce mai aproape.

" Vor vedea Biruinţa legionară. Şi în ziua aceea, desarmaţi, biruiţi, zăpăciţi – aşa infami cum sunt – vor încerca să strige: “Trăiască Legionarii!”
Aveţi cuvântul meu că le vom răspunde: “Inapoi canalii!”
Căci după sute de ani de triumf a Canaliei, a sosit ceasul ca ea, CANALIA din mijlocul Românilor, să fie strivită! " - Corneliu Zelea Codreanu
Morpheus.

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum