Wrestling RO

Top 5 - Ivan

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Top 5 - Ivan

Mesaj Scris de Ivan la data de Mier Feb 20, 2013 11:40 am

1. Seth Rollins

2. Dolph Ziggler

3. Jeff Hardy

4. Dean Ambrose

5. CM Punk

Ivan
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

http://wrestlingro.forumer.ro

Sus In jos

Re: Top 5 - Ivan

Mesaj Scris de zeze28 la data de Mier Feb 20, 2013 9:00 pm

Pe bune? Dintre toti oamenii pe care i-am vazut pe forumuri, tu esti cel mai aiurea. La inceput ziceai ca Ambrose e peste Rollins. Te-ai laudat ca nu mai esti fan Jeff, ba chiar ai facut si threat pentru asta (penibil:|), iar acum il reintroduci in top. Fac pariu ca daca astazi vine un wrestler in WWE si primeste un push, apare in topul tau. Nu e de mirare ca se lua zeno de tine si zicea ca esti mark.

Haters Gonna Hate
Make money, wrestle, fuck, drink, take drugs, smoke weed. Live for the moment!
Jeff Hardy Fan
zeze28

Sus In jos

Mesaj Scris de Daniel Carter la data de Joi Feb 21, 2013 12:30 am

In sfarsit aud si eu ceva de bine din gura lui zeze28 laughing Poi plm, normal ca e mark daca tot schimba topul dupa cum bate vantul...

Daniel Carter
MANAGER
MANAGER

Sus In jos

Mesaj Scris de Ivan la data de Joi Feb 21, 2013 12:35 am

Mai cititi odata definitia cuvantului mark.

Ivan
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Sus In jos

Mesaj Scris de DeuceNineLives la data de Joi Feb 21, 2013 2:41 am

Serios, serios, serios?

DeuceNineLives

Sus In jos

Mesaj Scris de zeze28 la data de Joi Feb 21, 2013 6:25 am

Eu nu ma refeream ca daca ai un top pe luna esti mark. Ma refeream ca ii o prostie, sa nu zic mai urat. Faci atata circ ca tu nu mai esti fan Hardy, iti faci thread sa creada lumea ca esti important, te "lauzi" o perioada buna cu chestia asta si poc - cum scoate cateva meciuri bune reapare in topul tau. Daca Hornswoggle ar deveni wrestler mai bun si ar primi un push, ar intra in topul tau 100% laughing. Ai fost fan rapid pana au intrat in insolventa, dupa te-ai dat rapid pe cfr. Ce pula mea de "fan" esti? Si aici e valabil la ambele cazuri. Ia zi, cand vine urmatoru top?

*daca forumul era activ in continuare, fara pauza aia, sunt sigur ca pana acuma mai bagai 1-2 topuri.

Haters Gonna Hate
Jeff Hardy Fan
zeze28

Sus In jos

Mesaj Scris de Ivan la data de Joi Feb 21, 2013 6:34 am

Zeze, nu te da destept, ca nu esti. E problema mea cu cine tin. La chestia cu Jeff Hardy a fost altceva, a anuntat intr-un interviu ca se va tunde, va purta masca ca sa nu mai piarda timpul sa se picteze pe fata, va aparea rar la iMPACT pentru ca avea putin timp pentru muzica si pentru trupa sa rock, etc, si asa m-am hotarat sa nu mai fiu fanul lui, dar, dupa o luna a anuntat ca nu va mai schimba nimic din look-ul lui, si am redevenit fanul lui.
Nu aveti dreptul sa ma faceti mark doar prin simplul fapt ca schimb topurile odata pe luna, ca tin cu rookies, decat sa tin cu Cena, mai bine traiesc in viitor, si simpatizez niste wresleri care chiar vor avea un viitor in companie, si care sunt tineri.

La chestia cu CFR si Rapid: Nu am zis ca nu mai sunt fan Rapid, doamne, sunt fan Rapid de la 7 ani, doar ca am inceput sa tin si cu CFR Cluj, pentru ca, daca as avea de ales din echipele din Romania, CFR este singura care poate inlocui Rapidul. Cu CFR nu tin, doar ca ii simpatizez, este o echipa in care chiar se fac investitii, si se vrea performanta, nu ca altele, care aduc fotbalisti de la Viitorul Constanta, Concordia Chiajna, Pandurii Tg-Jiu. Intelegi?

Ivan
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Sus In jos

Mesaj Scris de Galileo la data de Joi Feb 21, 2013 6:47 am

Mai bine fan Cena, decat fan Hardy. Si nu pot sa inteleg ce e lumea asa innebunita cu Ziggler dintr-odata. Ziggler sucks in momentul de fata in comparatie cu anii trecuti

Galileo

Sus In jos

Mesaj Scris de zeze28 la data de Vin Feb 22, 2013 4:12 am

Ivan a scris: La chestia cu Jeff Hardy a fost altceva, a anuntat intr-un interviu ca se va tunde, va purta masca ca sa nu mai piarda timpul sa se picteze pe fata, va aparea rar la iMPACT pentru ca avea putin timp pentru muzica si pentru trupa sa rock, etc, si asa m-am hotarat sa nu mai fiu fanul lui, dar, dupa o luna a anuntat ca nu va mai schimba nimic din look-ul lui, si am redevenit fanul lui.
Ok, hai sa nu mai tinem cu un anumit wrestler pentru ca isi schimba look-ul. Daca erai fan Rollins, Ambrose si cine ti se mai scoala tie, erai fan de dinainte sa vina in WWE, nu numa dupa ce au ajuns intr-o companie mare. Te uiti la WWE si spui ca "traiesti" in viitor. Daca astia nu veneau in WWE, nici nu cred ca le urmareai meciurile.
Btw, nu te poti numi fac Hardy dupa ce ai zis acolo.

^Ziggler a primit push-ul ala si centura MitB, de aia s-or sculat toti sa tina cu el. Daca nu se intampla asta si ramanea in midcard, fac pariu ca nici jumatate din cei care il ridica in slavi nu tineau acum cu el.

Haters Gonna Hate
Jeff Hardy Fan
zeze28

Sus In jos

Mesaj Scris de Ivan la data de Vin Feb 22, 2013 4:21 am

zeze28 a scris:
Ivan a scris: La chestia cu Jeff Hardy a fost altceva, a anuntat intr-un interviu ca se va tunde, va purta masca ca sa nu mai piarda timpul sa se picteze pe fata, va aparea rar la iMPACT pentru ca avea putin timp pentru muzica si pentru trupa sa rock, etc, si asa m-am hotarat sa nu mai fiu fanul lui, dar, dupa o luna a anuntat ca nu va mai schimba nimic din look-ul lui, si am redevenit fanul lui.
Daca erai fan Rollins, Ambrose si cine ti se mai scoala tie, erai fan de dinainte sa vina in WWE,

Ma uit de cand era in FCW, si am vazut toate meciurile lui din RoH.

Ivan
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Sus In jos

Mesaj Scris de Daniel Carter la data de Vin Feb 22, 2013 9:19 am

Ba cand vine urmatorul ca de asta m-am plictisit happy

Daniel Carter
MANAGER
MANAGER

Sus In jos

Mesaj Scris de kiLLaH la data de Vin Feb 22, 2013 11:09 am

Haters gonna hate. Bun top.

Joe's gonna kill you !
kiLLaH

Sus In jos

Mesaj Scris de GuessWho la data de Vin Feb 22, 2013 5:33 pm

Ivan a scris:Cu CFR nu tin, doar ca ii simpatizez, este o echipa in care chiar se fac investitii, si se vrea performanta, nu ca altele, care aduc fotbalisti de la Viitorul Constanta, Concordia Chiajna, Pandurii Tg-Jiu. Intelegi?
Faci referire la Steaua? Daca da, sa nu uitam cine e pe primul loc si la cate puncte distanta de celelalte locuri. Si unii fotbalisti de la Viitorul, Concordia, Pandurii, chiar au un viitor stralucit (Chiriches, Iancu, Filip, Gardos, Pintilii, Radut).

GuessWho

Sus In jos

Mesaj Scris de Ivan la data de Sam Feb 23, 2013 12:44 am

GuessWho a scris:
Ivan a scris:Cu CFR nu tin, doar ca ii simpatizez, este o echipa in care chiar se fac investitii, si se vrea performanta, nu ca altele, care aduc fotbalisti de la Viitorul Constanta, Concordia Chiajna, Pandurii Tg-Jiu. Intelegi?
Faci referire la Steaua? Daca da, sa nu uitam cine e pe primul loc si la cate puncte distanta de celelalte locuri. Si unii fotbalisti de la Viitorul, Concordia, Pandurii, chiar au un viitor stralucit (Chiriches, Iancu, Filip, Gardos, Pintilii, Radut).
Nu neaparat Steaua, cam toate echipele din prima jumatate a clasametului fac astfel de transferuri.

Ivan
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Sus In jos

Mesaj Scris de Eris la data de Sam Feb 23, 2013 1:05 am

Destul de ok topul.

Eris

Sus In jos

Mesaj Scris de zeze28 la data de Sam Feb 23, 2013 9:13 am

Ivan a scris:
GuessWho a scris:
Nu neaparat Steaua, cam toate echipele din prima jumatate a clasametului fac astfel de transferuri.

Si uite ca o luat jucatori de la echipele alea si e pe 1, s-o pisat pe majoritatea echipelor din Romania in tur si e in optimi. Se vor performante la cfr, da si ei or luat-o, atat in campionat cat si in EL. CFR e deja echipa straina, Steaua are mai multi titulari romani decat ei in tot lotul.

Haters Gonna Hate
Jeff Hardy Fan
zeze28

Sus In jos

Mesaj Scris de DeuceNineLives la data de Sam Feb 23, 2013 1:24 pm

Cand apare trailer-ul pentru urmatorul top?

DeuceNineLives

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum