Wrestling RO

Wrestleri care trebuie concediati

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Wrestleri care trebuie concediati

Mesaj Scris de Kevinsteen12 la data de Vin Dec 28, 2012 4:49 pm

La fel cum am facut un topic pt sectiunea WWE, m-am gandit sa fac unul si pt wrestlerii care merita sa fie concediati din TNA:

- Garrett Bischoff - Hai sa fim seriosi, se afla in companie doar pt ca tatal sau conduce TNA-ul impreuna cu Hogan, altfel ar fi ramas un amarat de arbitru. Desi as vrea sa fie concediat, n-o sa se intample asta cat Bischoff se afla pe acolo

- Gunner - Nici nu stiu ce mai cauta in companie. La wrestling nu se descurca prea bine, la microfon la fel...FIRE HIM!

- Jeff Hardy - Mi-am exprimat parerea de foarte multe ori asupra lui Hardy si nu vreau sa o iau iarasi de la capat. La microfon e praf, iar in ring nu e cine stie ce, fiind carat de multe ori de alti wrestleri mai buni ca el.

- Jesse Godderz - Nu-mi pot imagina cum a ajuns asta in TNA. E exemplul de cocalar perfect, si pe deasupra este foarte enervant

- Rob Terry - A fost ok in British Invasion, dar apoi...Sa-l bagi in echipa cu Robbie E e o idee foarte proasta, la fel de proasta ca si aliarea lui Ryan cu Morgan. Nu vad in ce ar putea fi bagat ca sa para mai interesant, poate doar sa se alieze celor din Aces & Eights.

- Robbie E - E cam la fel ca Jesse Godderz, insa nu la fel de enervant. Cateodata, are niste momente amuzante, unul dintre ele fiind la Impact-ul din aceasta saptamana, dar doar atat.

- Rob Van Dam - Chiar daca are un stil de lupta destul de frumos, se afla de prea mult timp in wrestling si nu l-am vazut venind cu ceva nou. Cand a castigat titlul X Division, m-am gandit ca va fi interesant cum va evolua reign-ul sau, dar nu s-a intamplat absolut nimic, in momentul de fata RVD este doar boring.

Eu cred ca daca ar pleca acesti wrestleri, iar in locul lor, TNA-ul ar face cateva achizitii interesante, mai ales pt divizia de tag-team, ar putea lupta de la egal la egal cu WWE-ul.

Kevinsteen12

Sus In jos

Re: Wrestleri care trebuie concediati

Mesaj Scris de Vizitator la data de Sam Dec 29, 2012 1:02 am

RVD sa mai ramana... stiu ca e foarte plictisitor in ultimul timp, dar parca l-as mai vrea un pic... pentru ce a facut in wrestling...

Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Galileo la data de Sam Dec 29, 2012 1:05 am

Cred ca i-ar prinde mai bine acum un ROH, sau un PWG

Galileo

Sus In jos

Mesaj Scris de Eris la data de Sam Feb 23, 2013 1:04 am

Ma, oi fi eu hater Jeff Hardy, dar nici sa fie conceidiat, are meciuri foarte bune in ultimul timp.

Eris

Sus In jos

Mesaj Scris de GuessWho la data de Sam Feb 23, 2013 2:08 am

Pai decat sa fie tinut in main-event fara sa aibe vreun merit, mai bine sa fie concediat. Pt divizia X ar fi perfect, chiar si pt tag-team, dar nu in main-event.

GuessWho

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum