Wrestling RO

Wrestleri care trebuie concediati

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Wrestleri care trebuie concediati

Mesaj Scris de Kevinsteen12 la data de Vin Dec 28, 2012 4:39 pm

In urmatorul topic o sa-mi spun parerea despre ce wrestleri din WWE cred ca trebuie sa fie concediati. De asemenea, sunt curios si de parerile voastre asupra acestui subiect.

- Alex Riley - Cand a inceput feud-ul cu The Miz, a inceput sa-mi placa, si credeam ca poate deveni cel putin campion ITC sau USA. Dar dupa, nu a impresionat chiar atat de mult in ring, iar acum este jobber.

- Brodus Clay - Cred ca e clar ca e pe langa wrestling si singurul lucru pe care l-a facut pana acum a fost sa ingroape wrestleri mai bun decat el, gen Ziggler, Swagger, McIntyre, etc.

- Curt Hawkins - Un alt jobber, care dupa Edgeheads, nu a mai impresionat cu nimic. Nu cred ca se mai poate intampla ceva care sa-l relanseze acum

- David Otunga - Really? Asta chiar nu e wrestler, habar n-are pic de wrestling. E foarte plictisitor si sper ca pana in perioada Wrestlemania sa fie concediat.

- The Great Khali - Se vede clar ca nu mai poate, de abia se mai misca in ring. Ceea ce ma mira e ca se afla in companie de atatia ani si n-a invatat o boaba engleza. La debut a fost destul de interesant, dar acum...Ultima oara cand am fost interesat de el a fost cand l-au bagat cu Mahal, dar au stricat ca prostii ceva ce parea destul de ok.

- Heath Slater - Este cel mai prost la microfon din actualul roster al WWE-ului si probabil unul dintre cei mai prosti din istoria wrestlingului (la microfon ma refer), iar in ring nu e cine stie ce. Acum, inteleg ca a propus sa si-o ia de la fiecare legenda si merita respectat, dar totusi, nu trebuia sa ajungem la porcaria de acum cu 3MB. FIRE HIM!

- Hornswoggle - Inca mai e in companie???Nu-mi vine sa cred ca se mai afla in continuare in WWE si ca inca mai apare la TV. Nu e deloc amuzant, dimpotriva, din cauza lui nu mai avem divizia Cruserweight, ce era o divizie destul de buna pt mid-card. Tot nu-mi vine sa cred cum dracu l-au pus tocmai pe el sa fie Managerul Anonim. Booking banal, tipic WWE-ului.

- JTG - De cand a plecat Shad din WWE si s-a destramat Cryme Tyme, nu s-a mai intamplat nimic cu el. Si mai era si nemultumit ca primeste bani mai putini decat ceilalti wrestleri, el NELUPTAND la house show-uri.

- Kofi Kingston - De cand a debutat pana acum, nu a facut nimic care sa-mi aduca aminte de el, ba chiar mai mult, singura chestie de care mi-aduc aminte e cea cand l-a injurat Orton:)) E un high-flyer ok, dar sunt multi mai bun ca el, gen Gabriel, Bourne (care sper sa revina odata). Fiind actualul ITC Champ, ar fi trebuit sa faca ceva ca sa iasa in evidenta, dar nu se intampla absolut nimic, cum era si normal.

- Zack Ryder - Il admir pt ca a reusit sa fie indragit de fani pe cont propriu, doar prin show-urile de pe Youtube, primind astfel si centura USA mult asteptata. Dar dupa aceea, nu s-a intamplat absolut nimic nou cu el, a ramas acelasi, si asta s-a vazut chiar si pe Youtube, vizualizarile la videourile lui scazand drastic. Daca nu se reinventeaza, decat sa-l vad jobber pt Del Rio si Sandow, mai bine sa plece din WWE

Kevinsteen12

Sus In jos

Re: Wrestleri care trebuie concediati

Mesaj Scris de Vizitator la data de Sam Dec 29, 2012 1:00 am

De acord cu toti in afara de Kingston si Ryder. Pe Kofi nici eu nu-l suport, dar totusi parca l-as vrea Jobber, sa-l dea de mancare lui RyBack decat sa i-l dea pe Cesaro...

Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Galileo la data de Sam Dec 29, 2012 1:05 am

Eu mai vreau sa il tina pe Riley. Am auzit ca o sa ii dea un push la inceputul lui 2013, deci mai sunt sperante

Galileo

Sus In jos

Mesaj Scris de Hopsin la data de Sam Dec 29, 2012 1:10 am

Heath Slater is awesome.
Hopsin

Sus In jos

Mesaj Scris de WeWantEnigma la data de Sam Dec 29, 2012 1:31 am

La urmatorul Main Event, Khali o sa aiba meci cu Cesaro, deci nu se va intampla sa plece prea curand.

I don't listen to anyone and anything.. It's my life and I require single rules.
WeWantEnigma

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitator la data de Sam Dec 29, 2012 2:10 am

Si cu siguranta va pierde meciul, nu vreau sa cred ca ii ia cenutura US lui Cesaro un asemenea wrestler...

Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Galileo la data de Sam Dec 29, 2012 2:11 am

Pai ce sa faca Khali cu ea? Cesaro trebuie sa isi tina centura pana la Wrestlemania, unde sa aibe o victorie intr-un meci bun

Galileo

Sus In jos

Mesaj Scris de Hopsin la data de Sam Dec 29, 2012 2:30 am

Nu ia Khali nicio centura.
Hopsin

Sus In jos

Mesaj Scris de Kevinsteen12 la data de Sam Dec 29, 2012 3:10 am

Khali a fost pus sa castige battle royal-ul doar ca sa mai faca o victima pt Cesaro. Intr-un fel, ma bucur ca el l-a castigat, va pune si el over pe cineva in sfarsit

Kevinsteen12

Sus In jos

Mesaj Scris de GodOfLight la data de Lun Ian 07, 2013 8:40 am

Santino Marella nu mai are ce cauta in companie. Daca vrea sa fie claunul companiei, sa se duca la Hollywood.
Khali mai bine ramanea in politie, ca si asa este vai mama lui in ring, tot ce stie el e sa loveasca cu lopetile lui in adversari.
John Cena si el merita concediat, vad ca nu vrea sa-si dea silinta in materie de wrestling. De ce nu se duce la Hollywood? Si asa are o multime de filme.
Otunga?!? Cine este asta si ce cauta in WWE? El primul tre' sa fie concediat.
GodOfLight

Sus In jos

Mesaj Scris de Kevinsteen12 la data de Lun Ian 07, 2013 9:27 am

Nu sunt de acord cu Cena si cu Marella. Sa-ti spun de ce: Marella se descurca destul de ok, dar WWE-ul i-a dat un gimmick de tot rahatul
Cena nu merita concediat pt ca oricat de mult l-am uri cu totii, chiar daca nu le prea are cu wrestlingul, sa recunoastem ca la promo-uri de destul de bun.

Kevinsteen12

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitator la data de Lun Ian 07, 2013 9:56 am

Nu este vina lui Marrella ca este un "claun" ci este vina companiei ca i-au dat acest gimmick. Tu chiar crezi ca Santino vrea sa ramana cu acest gimmick?

Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de teick la data de Lun Ian 07, 2013 10:32 am

Brodus Clay - In perioada in care era bodyguard-ul lui Del Rio chiar mi s-a parut ok. Dar gimmick-ul asta de funkosaurus e oribil. Decat sa ingroape wrestlerii talentati, mai bine sa plece
Camacho - Din cate am vazut e cam praf in ring. Nu inteleg de ce il mai tin...
David Otunga - Slab de tot in ring. In afara de muschi nu are nimic. Poate ar fi ok daca l-ar pastra ca manager...
The Great Khali - No comment. Just get rid of him...
Hornswoggle - La fel ca la Khali
JTG - De cand a disparut Cryme Tyme, a disparut si el. Daca nu il aduc pe Gaspard inapoi, nu vad de ce l-ar mai time pe JTG...
teick

Sus In jos

Mesaj Scris de Kevinsteen12 la data de Lun Ian 07, 2013 3:37 pm

Nu sunt de acord cu Otunga nici macar ca manager, e destul de plictisitor.

Kevinsteen12

Sus In jos

Mesaj Scris de Fxhd la data de Joi Feb 21, 2013 7:41 am

-Alex Riley
-Bo Dallas
-Brodus Clay
-Camacho
-David Otunga
-Ezekiel Jackson
-Khali
-Hornswoggle
-Jack Swagger
-JTG
-Mason Ryan
-R-Truth
-Ryback
-Santino Marella
-Sin Cara
-Tensai
-Zack Ryder

"You're gonna have to run me over with a car to get rid of me sunshine!"
Fxhd

Sus In jos

Mesaj Scris de Galileo la data de Joi Feb 21, 2013 10:17 am

Cu Riley s-ar putea face lucruri frumoase, in NXT are niste meciuri foarte bune in ultimul timp

Galileo

Sus In jos

Mesaj Scris de edydin la data de Joi Feb 21, 2013 1:59 pm

Singura problema alui Riley este din cauza WWE-ului . Ei l-au pus în acest cacat după faza cu alcoolul la volan .

edydin
MANAGER
MANAGER

http://www.wrestlingromania.net

Sus In jos

Mesaj Scris de Morpheus. la data de Dum Feb 24, 2013 4:57 am

Brodus Clay - Cretinozaurul. Cred că are cel mai penibil gimmick din WWE în momentul de faţă.
Jinder Mahal.
JTG.
Kofi Kingston - Poate că e unul dintre cei mai iubiţi wrestleri, dar cred că numărul greşelilor pe care le face în meciurile pe care le are depăşeşte numărul fanilor săi.
Titus O'Neil.

Şi ar mai fi unii oameni, pe care eu nu-i prea agreez, dar care n-ar prea putea fi daţi afară în momentul de faţă datorită numărului mare de fani pe care îl au: Ryback, Khali, Cena, Sheamus şi Orton. Dacă nu daţi afară, măcar o mică schimbare, că m-am săturat să-i tot văd în situaţii penibile sau în situaţii în care ei sunt supereroii ce salvează ziua.

" Vor vedea Biruinţa legionară. Şi în ziua aceea, desarmaţi, biruiţi, zăpăciţi – aşa infami cum sunt – vor încerca să strige: “Trăiască Legionarii!”
Aveţi cuvântul meu că le vom răspunde: “Inapoi canalii!”
Căci după sute de ani de triumf a Canaliei, a sosit ceasul ca ea, CANALIA din mijlocul Românilor, să fie strivită! " - Corneliu Zelea Codreanu
Morpheus.

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum